Zkušenosti

Zkušenosti

Co vlastně dělám

Od roku 2011 školím převážně na rekvalifikačních kurzech. Mám zkušenosti se všemi věkovými kategoriemi a s účastníky rozličných úrovní schopností práce na PC. Školil jsem seniory s prvními zkušenostmi, dospělé klienty pracovního úřadu, administrativní pracovníky vyžadujícími nová makra pro excel, i maturanty sžité s počítačem od útlého dětství.

Od roku 2017 začínám vyučovat na VOŠPlzeň předmět Základy programování v C#. Na tuto školu v roce 2018 nastupuji na plný úvazek a definitivně tak řeším své dilema "práce s lidmi" versus "práce s technikou".

Od roku 2010 také působím jako správce sítě v koordinačním centru výměny mládeže Tandem v Plzni. Zde si průběžně doplňuji své know-how a všeobecný rozhled v ostatních oborech IT.

Proč to vlastně dělám

Protože věřím, že by si lidé měli vzájemně pomáhat. A také mě tato práce baví :-)


Počítačové školení na přání?

Sdělte mi svou představu! Postarám se, abyste byli spokojeni.
Přejít na stránku Počítačová školení.

Potřebujete si individuálně doplnit počítačové dovednosti?

Chcete výklad s příklady na přání? Potřebujete odpovědět na Vaše otázky? Nebo jen tréning? Zavolejte a domluvte si doučování. Cena je rozumná - viz Servis. Základní tipy pro práci s počítačem také najdete na stránkách Jak se starat o PC a FAQ.

Funguje PC špatně?

Jak udržet své PC v kondici? Přečtěte si Jak se starat o počítač.
Také se může hodit několik tipů v sekci Časté závady.
Pokud se chcete zdarma poradit, využijte Radu zdarma.

Chcete ušetřit za provoz PC?

Pokud nejste nuceni používat kombinaci Windows + MS Office, zvažte alternativy. Ušetříte nemalé peníze sobě, možná celému podniku. Zajímají vás podrobnosti?

Nákup nebo oprava za rozumnou cenu?

Partneři